KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117066
*
nr 1311 7066
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja på duk, 64x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 mars 2020
kl 20:27:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 18:18:19
1
500 kr
28/2 19:13:04
2
Vinnande bud
2/3 16:49:42
1
700 kr
2/3 16:49:42
2
800 kr (Budbetjänt)
2/3 16:50:06
1
900 kr
2/3 16:50:07
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:51
-
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:17
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:04
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:41
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1311 7066
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja på duk, 64x53cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 mars 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 18:18:19 | 1 | 500 kr |
28/2 19:13:04 | 2 | Vinnande bud |
2/3 16:49:42 | 1 | 700 kr |
2/3 16:49:42 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
2/3 16:50:06 | 1 | 900 kr |
2/3 16:50:07 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:51 -
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:17 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:04 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:41